Masz pytania?

Śląskie Centrum Implantologii
Stomatologicznej Biały Uśmiech s.c.
info@bialyusmiech.com.pl
Rybnik, ul. 3. Maja 7

Umów wizytę:

+48 32 423 88 00

Telefon alarmowy:

+48 884 811 815

Godziny rejestracji Pacjenta

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi mają zastosowanie.

  Akceptuję postanowienia polityki prywatności

  Dojazd do kliniki

  W odległości kilkuset metrów znajduje się Główny dworzec kolejowy. Bez problemu w ciągu maksymalnie 10 minut dotrzesz z dworca do kliniki. Istnieją bezpośrednie połączenia z miast takich jak: Katowice, Racibórz, Bielsko-Biała, Kraków, Warszawa.

  50 metrów od kliniki znajduje się przystanek autobusowy „plac wolności” To jeden z największych punktów transportowych w mieście. Większość lini autobusowych przejeżdża przez ten punkt

  Specjalnie dla naszych pacjentów uruchomiliśmy bezpłatny transport.

  Ten rodzaj transportu przewidziany jest w głównej mierze dla osób mających problem z poruszaniem się, dla osób na wózkach. Posiadamy nowy samochód w pełni dostosowany do przewozu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. W bezpieczny i wygodny sposób obierzemy Cię z domu a po zabiegu odwieziemy. Leczenie Door-to-door

  Potrzebujesz transportu zadzwoń!

  Dla naszych pacjentów posiadamy trzy warianty parkingowe, pierwszym z nich jest parking przy samej klinice, drugi oddalony od kliniki o 500m parking miejski piętrowy, kolejną propozycją jest parking dla pacjentów ok 100m od kliniki.

  Umów wizytę